Yhteystiedot

Labkotec Oy

Myllyhaantie 6
33960 Pirkkala

Puh. 029 006260 (vaihde)
Faksi 029 0061260
Sähköposti: info@labkotec.fi

Kotimaan myynti

Aluemyyntipäälliköt palvelevat asiakkaitaan alueellisesti kaikissa mittalaitteisiin liittyvissä asioissa.
Tilaukset: myynti@labkotec.fi

Labkotec aluekartta

Johanna Lagerroos

Johanna Lagerroos

Myyntiassistentti

Puh. 029 006 6065

GSM 050 320 7615

johanna.lagerroos@labkotec.fi

Kari Kananen

Kari Kananen

Myyntipäällikkö

Puh. +358 29 006 6011

GSM +358 40 581 4705

kari.kananen@labkotec.fi

Jari Jylhä

Jari Jylhä

Aluemyyntipäällikkö (Pirkanmaa, Pohjanmaa, Itä- ja Keski-Suomi)

puh. 029 006 6069

GSM 050 313 7969

jari.jylha@labkotec.fi

Mika Matikainen

Mika Matikainen

Aluemyyntipäällikkö (Etelä- ja Kaakkois-Suomi)

puh. 029 006 6063

GSM 040 828 0608

mika.matikainen@labkotec.fi

Esa Janhunen

Esa Janhunen

Aluemyyntipäällikkö (Etelä- ja Lounais-Suomi)

puh. 029 006 6041

GSM 050 465 4704

esa.janhunen@labkotec.fi

Harri Grönvall

Harri Grönvall

Aluemyyntipäällikkö (Pohjois-Suomi)

puh. 029 006 6023

GSM 050 352 0510

harri.gronvall@labkotec.fi

Tommi Pasonen

Tommi Pasonen

Tuotepäällikkö, virtaus-, analyysi- ja pinnankorkeuden mittaus

puh. 029 006 6009

GSM 0400 799 195

tommi.pasonen@labkotec.fi

Kari Laisi

Kari Laisi

Tuotepäällikkö, palvelut

puh. 029 006 6040

GSM 050 574 4367

kari.laisi@labkotec.fi

Lasse Peltonen

Lasse Peltonen

Tuotepäällikkö, tunnistintekniikka

puh. 029 006 6028

GSM 0400 853 543

lasse.peltonen@labkotec.fi

Jukka Korhonen

Jukka Korhonen

Toimialapäällikkö

puh. 029 006 6015

GSM 040 532 4195

jukka.korhonen@labkotec.fi

Matti Riihikoski

Matti Riihikoski

LabkoNet kenttäpäällikkö

puh. 029 006 6029

GSM 040 560 5933

matti.riihikoski@labkotec.fi

Kenttähuolto ja asennuspalvelut

Tekninen tuki puh. 029 006 6066
huolto@labkotec.fi

Lauri Ciani

Lauri Ciani

Tiimikoordinaattori

Tel. +358-29 006 6030

Mobile +358-50 562 8303

lauri.ciani@labkotec.fi

Tapio Kauppinen

Tapio Kauppinen

Huoltoteknikko, hälyttimet ja mittalaitteet

Puh. +358 29 006 6012

GSM +358-400 205 639

tapio.kauppinen@labkotec.fi

Erkki Kallio

Erkki Kallio

Huoltoteknikko, hälyttimet ja mittalaitteet

Puh. +358 29 006 6010

GSM +358-400 337 696

erkki.kallio@labkotec.fi

Christoffer Ordén

Christoffer Ordén

Sähkö- ja automaatioasentaja, mittalaitteiden asennus

puh. 029 006 6043

GSM 050 344 5034

christoffer.orden@labkotec.fi

Vientimyynti

sales@labkotec.fi

Eija Grönlund

Eija Grönlund

Vientiassistentti

Puh. +358 29 006 6003

GSM +358 50 315 6767

eija.gronlund@labkotec.fi

Tiina Happo

Tiina Happo

Vientiassistentti

Puh. +358 29 006 6002

GSM +358 50 315 6766

tiina.happo@labkotec.fi

Pasi Hautamäki

Pasi Hautamäki

Vientipäällikkö

Puh. +358 29 006 6004

GSM +358 40 703 0686

pasi.hautamaki@labkotec.fi

Kari Kananen

Kari Kananen

Myyntipäällikkö

Puh. +358 29 006 6011

GSM +358 40 581 4705

kari.kananen@labkotec.fi

Djilali Belghali

Djilali Belghali

Vientipäällikkö

Puh. +358 29 006 6057

GSM +358 50 384 6734

djilali.belghali@labkotec.fi

Johanna Lagerroos

Johanna Lagerroos

Myyntiassistentti

Puh. 029 006 6065

GSM 050 320 7615

johanna.lagerroos@labkotec.fi

Elina Karhulahti

Elina Karhulahti

Markkinointipäällikkö

Puh. +358 29 006 6027

GSM +358-50 406 4840

elina.karhulahti@labkotec.fi